Umělé inteligence a její využití ve firemním prostředí

TERMÍN: 5. 12. 2023 (9:30 – 11:00)

MÍSTO: on-line seminář

LEKTOR: Mgr. Alice Dajčarová, LL.M., MSc. je právničkou v ARROWS ETL Global a specializuje na právní aspekty AI. Její pracovní náplň zahrnuje jak teoretické zkoumání těchto témat, tak jejich praktické aplikace v právním prostředí.

Chcete nastartovat používání chatGPT ve Vaší firmě? Chcete praktický a bezpečný pohled? Připravili jsme pro vás speciální praktické školení, které zohledňuje právní požadavky, protože sami chatGPT denně používáme při provozu a chráníme data našich klientů.

Na praktickém hodinovém školení si ukážeme, jak chatGPT funguje

Asi už víte, že Prompt je příkaz a my si ukážeme, jaká zadání a Prompty nejčastěji používáme my v advokátní kanceláři ARROWS ETL. Nebo ty, které plánujeme používat a jak tím zjednodušujeme plány kolegům a šetříme peníze klientů.

Poskytneme Vám cenné informace o využití chatGPT ve firemním prostředí a ukážeme Vám, jak snadno implementovat tuto revoluční technologii bez potřeby znalosti programování. Dozvíte se, jak vám může pomoci při každodenní práci a řešit s ní například nedostatek kvalifikovaného personálu. Máme zkušenosti s implementací technologií do rezistentních týmů, dáme tedy i doporučení z běžné firemní praxe.

Zajímá Vás, jak mohou Vaši lidé s tímto nástrojem efektivně a bezpečně pracovat? Jak díky němu ušetřit stovky tisíc ročně? Jak Vám může pomoci při obchodní korespondenci, obchodních nabídkách, vzdělávání, projektovém plánování, interních směrnicích, nebo při profi překladech?

Kolegyně bude uvádět praktické příklady, jak lze šetřit/vydělávat v jakékoli firmě díky AI. Vysvětlí, proč nás AI nenahradí, ale pomůže nám.

Harmonogram semináře:

  • Co je to AI/chatGPT a jak funguje?
  • Praktické ukázky Promptů, příkazů
  • Zpřesňování zadání pomocí doplňujících dotazů
  • Obchodní korespondence, vyjednávání, interní směrnice
  • Jak implementovat umělou inteligenci do firmy? (u koho začít, směrnice, omezení)
  • Jaké jsou klíčové aspekty při implementaci umělé inteligence?
  • Praktické ukázky a příklady promptů/příkazů, které používáme v ARROWS ETL.

Cena semináře:

•          pro členy:   ZDARMA

•          pro nečlenské firmy:   1.000,- Kč / bez DPH

Rezervační formuláře zasílejte na email: ohk@ohk-sumperk.cz

Vaše dotazy ohledně zapojení do projektu prosím směřujte na email: simkova@ohk-sumperk.cz , tel. 737 999 497

 Storno podmínky naleznete  ZDE

Máte zájem o školení na jiné téma? Ozvěte se a domluvíme se individuálně.