INFORMACE K SOUTĚŽI O PLAYSTATION 4!

Pořadatelé Burzy práce a vzdělání 2017, která proběhne ve čtvrtek 5. 10. 2017 od 9 – 17 hod. v Kulturním domě v Šumperku, připravili pro návštěvníky akce, a to konkrétně pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ v okrese Šumperk, možnost vyhrát hodnotnou cenu PLAYSTATION 4.

SLOSOVÁNÍ NÁVŠTĚVNÍCH KARTIČEK

Při vchodu na akci si mohou žáci u hostesky vyzvednout „návštěvní kartičku„, na kterou vyplní své kontaktní údaje. V rámci prohlídky jednotlivých expozic vystavovatelů a získání základních informací mohou žáci u stánku získat originální samolepku, kterou nalepí na návštěvní kartičku k příslušné firmě. Do slosování o cenu budou zařazeny návštěvní kartičky, na kterých bude minimálně 20 originálních samolepek ! ! ! Při odchodu z akce vhodí žáci návštěvní kartičku do označené urny u stánku Okresní hospodářské komory.

PODMÍNKY ÚČASTI

  • Slosování se účastní každý žák ZŠ, který návštěvní kartičku řádně vyplní, opatří ji  nejméně 20 samolepkami
  • Kartičku žák vhodí do urny nejpozději do 15:30
  • Každý žák může soutěžit jen jednou

SLOSOVÁNÍ NÁVŠTĚVNÍCH KARTIČEK

Vítěze vylosuje veřejně v 16:00 hod. ředitel Úřadu práce v Šumperku, Ing. Ivo Bartl a výsledek ihned zveřejní na Facebookové stránce Okresní hospodářské komory. V případě nepřítomnosti výherce jej Okresní hospodářská komora Šumperk kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu a domluví se na předání ceny.

Z důvodu nezletilosti soutěžících budeme v případě výhry kontaktovat zákonného zástupce i příslušnou ZŠ.

Leták s informacemi ve formě PDF dokumentu ke stažení zde.